I'm not angel 4

12. srpna 2009 v 9:38 | Billinka
Po tom napadení v obchoďáku se Tom rozhodl si pořídit zbraň, sice věděl, že ten kluk už jim neublíží, ale jistota je jistota. Proto si začal zařizovat zbrojní pas. Byl rád, že asi našel dívku se kterou by snad možná i založil rodinu a nechtě o to své štěstí přijít. Stále měl dovolenou, kterou si s Lennou patřičně užíval. Učil jí mluvit, což už docela zvládala, už si uměla říct o jídlo jinak než hlazením na břiše. Byla moc učenlivá a Tom tomu dával maximálně tak dva až tři týdny co se naučí mluvit plynně.

Jednou večer se domlouval s jeho bratrem, jeho dvojčetem Billem, že k němu přijde na večeři společně s jeho novou přítelkyní, kterou poznal díky své práci. Bill je totiž profesionální vizážista a moc mu to jde. Má ve městě svůj salon a jezdí mu tam dívky, ženy, slečny a dámy z celého kantonu a dokonce i z okolních kantonů. Tam se právě seznámil s přistěhovalkou z Česka. S Janou. Byli domluvení, že přijedou k Tomovi a Lenně na večeři. Tom neuměl vařit a Lennu se k plotně pustit trošku bál a tak nakonec jídlo objednal v luxusní italské restauraci. Jana s Billem přijely ve smluvenou hodinu Lenna, která stále nevěděla co je kosmetika jako je make-up nebo řasenka, stále nenamalovaná je vítala v krásných červených šatech, které krásně podtrhovaly její krásné tělo. Možná až trošku škoda, pro obyčejnou rodinou večeři doma. Stůl byl krásně prostřený a Tom rozdělával láhev vína. Byl též v červené. Ani nevěděl jak velká muka Lenně způsoboval tou večeří. Chtěla ho mít v červeném pro sebeJ. Červená pro ni totiž něco znamenala a ani nevěděla co. Možná to, co chtěla vždy vidět. Stále ale nevěděla co.
,,Dobrou chuť!" popřáli si všichni a dokonce i Lenna. Všichni u stolu věděli jak Tom Lennu našel a jak neumí moc mluvit a jak je zvláštní a nikdo o ní nic neví. Proto se všichni zarazili, kromě Toma. Usmáli se nad jejím pokrokem. Jedli a Tom najednou začal.
,,Bille, chtěl bych tě o něco poprosit. Ale bude to velká makačka, asi do toho budeš muset zapojit i Janu. Jde o Lennu." Ta se na něj podívala. Bill položil vidličku opřel se lokty o stůl a propletl prsty před svýma očima. To dělal vždycky, když tušil co se děje. Věděl přesně, kam Tom narážel. Prohlížel si Lennu, vypadalo to jako kdyby si ji představoval. Pak kývl. Tom se usmál, ale Jana a Lenna na ně koukali jako péra z gauče.
,,Co se dít?" ptala se Lenna. Je vidět, že vážně dělá pokroky. Tom se na ni usmál a pod stolem jí pohladil po stehně.
,,Přál bych si, aby ses o sebe začala starat jako žena se o sebe stará. Jsi krásná už takhle, ale chtěl bych, abys své krásy využila a ještě víc ji světu ukázala." Řekl Tom velmi pomalu a přitom koukal Lenně hluboko do očí. Lenna se usmála. Po večeři udělala kafe. Uměla kafe. Stejně jako jíst příborem. Už byla jako kultivovaná osoba. Tom byl na svou práci pyšný. Po kafi si ještě všichni povídali a Bill nejednou vstal a šel k Lenně. Koukal na ní zblízka a Lenna malinko zpanikařila. Koukala vyděšeně na Toma. Tom jí uklidňoval pohledem.
,,Lásko?" šeptl a Janča k němu okamžitě zvedla hlavu.
,,Dole v autě, mám svůj kufřík, přinesla bys mi ho prosím, ale asi s tebou bude muset jít brácha, protože je moc velký a těžký a pokud tam budou dva ty kufříky, vezmi je oba." Špitl Bill vypadá to, že ho políbila múza. Lenna stále nechápala co se kolem ní děje. Bill se na Lennu podíval a pomalu ji říkal.
,,Převlékla by ses do něčeho pohodlnějšího?" Lenna jen mlčky kývla vystrašená a koukala kde je Tom jenže ten už jel dolů do Billova auta pro zmiňované kufříky. Lenna utekla do ložnice a pomalu se převlékala. Mezitím přišel Tom s Janí a nesli strhaní těžké kufry.
,,Brácha co tam taháš?" ptal se udýchaně Tom.
,,Nějaké moc důležité věci." Usmál se Bill. Otevřel první kufřík kde měl různé krémy a kúry na obličej vlasy, ruce, nohy, nehty a na všechno možné. Tom tiše zaúpěl.
,,Tak tohle?" Bill se usmál.
,,Říkal si, že chceš mít Lennu krásnou tak jí budeš mít krásnou teď a tady!" vyndal z kufříku pár krémů a pás ve kterém měl nůžky, pinzety kartáče na vlasy a různé takové pomůcky. A šel za Lennou, která mezitím čekala v koupelně. Tom si s Janou začal povídat, aby zkrátil dlouhou chvíli. Dozvěděl se, že ve Švýcarsku bydlí čtyři roky a že tam bydlí od šestnácti. Tomovi tedy docvaklo, že je o rok mladší než Lenna. Dozvěděl se, že má Billa moc ráda, proto jaký je. Že se seznámili v jeho salonu, když za ním přišla s prosbou o pomoc s problematickou pletí a on jí moc pomohl a ještě si spolu moc hezky popovídali. Tom byl docela rád, že si jeho dvojče našlo přítelkyni. A ještě ke všemu takhle milou přítelkyni.
Bill mezitím dělal z Lenny úplně jiného člověka. Upravil jí tvar obočí, udělal jí peeling obličeje, nohou a dokonce i rukou. Dělal jí vlasové zábaly, aby byli jemnější, poddajnější a rovnější. Lenna se nechávala, ale nesnášela Billovi doteky. Nevěděla proč, ale Bill prostě… nevěděl čím to je, ale i když si byli s Tomem hodně podobní, Bill by jiný než Tom. Úplně jiný. Ale pro Toma se nechávala. Nakonec jí Bill udělal masku a dělal jí krásné nehtíky. Zatím jen upravil tvar a hezky nalakoval. Chtěl jí udělat gelové, ale to musel nechat do svého salonu. Pak smyl masku z obličeje i z vlasů a poupravoval sestřih. Hezky jí vlásky sestříhal a přistřihl konečky. Když vlasy usušil, narovnal a nanesl speciální přípravek na rovnané vlasy, udělal jí krásný účes a nakonec jí natřel pleť vyživujícím mlékem a nalíčil. Vyšel z koupelny a poprosil Toma, aby mu přinesl ty její šaty, v jakých dnes byla na večeři. Tom mu je přinesl a donesl k nim i červené botky na podpatku. Doufal, že si je Lenna nazuje a nepřerazí se v nich. Bill přetlumočil Tomovo přání Lenně, aby si obula tyhle botky. Lenna kývla, ale nevěděla jak do nich. Strašně jí to slušelo. Vyšla ven a Tom spadl ze židle. Koukal na ní jak opařený a Lenna se roztomile usmála. Nebyla moc nalíčená, ale tak aby jí to slušelo. Janča se na ni též koukala s obdivem a Bill stál mlčky za ní a pyšně se na ni usmíval. Tom se narovnal šel k ní pohladil jí na boku.
,,Bille, tohle…jak si tohle dokázal?" otáčel si Tom Lennu stále dokola. Bill se usmíval.
,,Řekl jsem jí, jak se o sebe má starat, pokud tomu všemu rozuměla, tak by to měla dodržovat. Nechal jsem jí tady všechno co by měla potřebovat. Fakt jsem si na ni vyhrál, takže si toho važ, bráško." Smál se Bill a byl spokojený sám se sebou. Domluvili se ještě s Janou, že se u nich během týdne zastaví, aby Lennu naučila věcem, co ji naučí jen žena. A pak Bill s Janou odešli. Popravdě od té doby co Lenna vyšla z koupelny tak se těšil, až budou samy, aby mohl studovat její jemnou kůži a její nový vzhled. Lenna dávala nádobí od večeře do myčky. Tom k ní přišel a objal ji zezadu kolem boků a zabořil ji nos do jejích jemných vlásků. Lenna se usmála a otočila se k němu čelem. Smála se jak sluníčko, byla ráda, že jsou konečně sami. Vyndala sluchátka z uší. Ano, opět poslouchala. Její hubené ručky objaly Toma kolem krku a políbila ho na rty. Tom ji vzal do náručí a pomalu ji nesl do ložnice. Nemohl se na ni vynadívat. Byla tak kouzelná, až se toho bál. V ložnici ji postavil na zem, otočil jí k sobě zády. Líbal ji na krčku a při tom šikovně rozepínal zip na šatech. Šaty neměly ramínka, takže jakmile je pustil, zapracovala gravitace a už pomalu klouzaly po Lennině těle. Přejel lehce, jen dvěma prsty, od jejích boků nahoru skoro až k podpaží. Lenně naskočila husí kůže a jemně zaklonila hlavu. Opřela ji tak o Tomovu hruď, otočila se k němu a začal ho na ni hladit. Milovala takovou hruď. Taková mužná a svalnatá. Prostě ji doháněla k šílenství a to ještě nemluvě o Tomově celém těle. Pozorovala Toma, celého v červeném a nemohla se na něj nějak vynadívat. Tak hrozně mu to slušelo.
,,Jsi tak úžasný Tomy! Děkuji za všechno!" pošeptala Lenna. Bylo to taky prvně, co řekla Tomy a ne Tom. Tom se usmál. Lenna začínala dost rozumět a sama mluvila už skoro plynně. Až na pár detailů.
,,Ty můj anděly. Nemohl bych tě nechat někde venku. Nedokázal bych to. A jsem rád, že jsem nenechal." Špitl lehounce přímo do jejího ouška. Bylo to prvně, co si takhle ukázali svoje city, jinak vždy ukazovali jen svou touhu po tom druhém.
Lenna zajela svýma ručkama pod Tomovo tričko a hladila ho na bříšku. Tom jí žmoulal jemné vlásky mezi prsty. Přitáhl si ji k sobě a políbil. V tu chvíli začala Lenna tričko zvedat. Nakonec bylo během chvilky dole a hladila Toma na zadku. Po chvíli se její prsty začaly hrát s lemem jeho boxerek a začal se smát jako malý ďábel. Pak ho čapla za ruce a táhla směrem k posteli. Tam Tom položila na záda a sedla si mu na stehna. Líbala na krku a sjížděla níž. Stejně jako ten večer ve vaně…
Tom ležel na zádech těžce oddychoval a Lenna už ležela vedle něj a stále něco převalovala v puse. Pak polkla a došla pro pití. Pořádně se napila a pak pití podala Tomovi, který též hasil pořádnou žízeň. Pak si k němu lehla, přehodila přes něj svou levou ruku. Hladila ho na hrudi a on ji jemně přejížděl po pacince. Najednou ucítil na její spodní straně husté hrbolky. Kouknul na Lennu, která měla zavřená kukadla a zřejmě už spala. Pak otočil její ruku tak, aby viděl ty hrbolky. Nikdy před tím si toho nevšiml. Byla to hustá síť dlouhých a velmi hubených jizev, vedoucí po celém předloktí. Byly pravidelně od sebe vzdáleny jen několik milimetrů a končili jen pár milimetrů od hlavní tepny. Tom je jen namátkou počítal. Bylo jich přesně jednadvacet. Nemohl tomu uvěřit a tak počítal znova a vždy jen jednadvacet. Stejně jako Lennin odhadovaný věk. Rozhodl se čekat, jestli třeba někdy nějaká jizva nepřibude nebo tak něco. Třeba si opravdu Lenna dělá ze svého těla kalendář. V tom se Lenna přetočila na druhý bok, čímž vyšpulila na Toma zadek. Tom ji po něm jemně přejel a pak ji objal, propletl jeho nohy jejíma, zhasnul a pomalu usínal.
Druhý den se vzbudili oba v přibližně stejnou dobu. Tom si pro jistotu večer nastavil budíka, protože si dnes měl vyzvednout svůj zbrojní pas a měl si jet vybrat zbraň. Rozhodl se Lennu vzít s sebou a pak ji vzít třeba na nákupy, oběd, vzít ji do kina nebo jen tak na obyčejnou procházku. Nasnídali se, oblékly. Tom dnes byl oblečený v černo-fialové. Měl černé tričko s fialovými nápisy a lebkami. A k tomu měl fialovou čepici s nápisem RED. Byl neodolatelný, ostatně jako vždy. Lenna na sobě měla dřínové kraťasy a růžové tričko s výstřihem. Tohle se Tomovi na Lenně líbilo už v obchodě. Natáhla bílé tenisky, Tom černé a šli společně k autu. Drželi se za ruce, jako ten nejzamilovanější pár. Než Tom odešel na stranu řidiče, políbili se. Lenna si sedla připoutala se. Všechno už znala. Až na pár věcí, které se naučí během chvilky.
,,Tomy, kam my jet?" usmála se Lenna na Toma a pohladila ho po stehně. Tom také měl ruku na její noze, jen ji občas dal pryč, aby zařadil.
,,Pamatuješ, jak nás napadl ten magor?" Lenna přikývla.
,,Chci se pojistit, aby se ani mě a ani tobě nic nestalo." Usmál se Tom a jemně zmáčkl vnitřní stranu jejího stehna.
,,Nikdo by nám nic neudělat." Špitla lenna a dala si sluchátka do uší. Tom se tomu často divil, proč pořád jen poslouchá. Asi to bral jako její závislost. Třeba jí to pomáhá si vzpomínat, protože jak si pamatoval Lennu se sluchátky v uších našel. Dojely na úřad, kde si vyzvedl požadované papíry a nasedl zpátky Lenně. Pak jely do známého obchodu se zbraněmi a střelnicí. Lenna si všimla toho obchodu. Viděla zbraň a ústa se jí rozšířila do nadšeného úsměvu.
,,Ty koupíš zbraň?" ptala se hned. Tom ji nechtěl odpovědět, ale měla pravdu.
,,Pojď radši se mnou, možná mi to bude trvat déle, než si vyberu tu správnou!" řekl Tom, ale nebyl moc nadšený. Nechtěl ji brát s sebou, myslel si, že z ran ze střelnice bude vyděšená. Lenna ale nadšeně vylítla z auta a rychle táhla Toma dovnitř. Byl z toho velmi překvapený, když se Lenna vrhla k velké vitríně se zbraněmi a podrobně mu popisovala stavbu a jemno a původ a vůbec všechno o každé z nich.
,,Víš, toho hodně o zbraních odkud?" zajímal se Tom. Lenna jen pokrčila ramena.
,,Nevím, ale vím, že to vím. Poslední dobou se mi vrací záblesky z minulého života. Třeba jsem před tím studovala policejní školu, co my víme!" usmála se. Z dálky je pozoroval prodavač.
,,Teda máte ale znalou přítelkyni. Být vámi jsem pěkně opatrný!" smál se pán tak kolem čtyřicítky s velkými pažemi, knírkem a černými vlasy. Na sobě měl zelené khaki tílko a maskáče. Jako vojákJ. Na krku měl dokonce i známky.
,,Můžu vám nějak pomoct?" ptal se.
,,Sháním něco malého, lehkého pro osobní ochranu. Ale ne před ní. Mám problémy z minulosti, víte. Něco velmi lehkého sháním." Smál se Tom a Lenna nadšeně běhala kolem stěn a koukala na zbraně. Dlouhou dobu trávila u nožů. Tom ji pozoroval, s jakou láskou na ně kouká a docela ho to znervózňovalo. Prodavač mu doporučil zbraň malinkou a dobrou pro začátečníky. Chtěl si ji zkusit. Šli proto do střelnice, která byla zrovna prázdná. Lenna vběhla dovnitř také a začala Toma přemlouvat, aby si směla zkusit sadu vrhacích nožů a pár zbraní. Tom to nevyděl jako dobrý nápad, ale když se Lenna urazila a v afektu mu řekla, že s ním už nikdy nepůjde do vany, jí to chudák Tom dovolil. Nadšeně k němu přiběhla a dal mu pusu na tvář. Pak požádala pána, zda by mohla. Prodavač ji vyndal všechny zbraně, co chtěla zkusit, dal ji ke každé dva zásobníky projektilů a podal ji i nože. Ty si na pásu uvázala kolem pasu a stoupla si k terčům pro nože. Tom ji pozoroval. Vrhala jednu dýku za druhou a ani jednou neminula. Dokonce asi tři nože hodila poslepu a trefila se.
,,Páni! Lenno! Já se tě začínám bát!" polknul nasucho Tom. Lenna ho neposlouchala. Posbírala nože, vrátila je zpět. Pak si vzala do každé ruky jednu zbraň, přešla k terčům pro zbraně. Před tím když vrhala, Tom si jednu z nich potěžkal a byla dost těžká i pro něj. Natož pro Lennu ona je ale obě zvedla jako nic a střílela. Soustředěně pozorovala terče, dokonce pohyblivé. Minula jen dvakrát. A to na sebe ještě dost nadávala. Prodavač nemohl uvěřit svým očím a Tom ještě více.
,,Je i doma taková?" usmál se prodavač. Tom zavrtěl hlavou. Nikdy by si nedokázal představit Lennu se zbraní, ale teď. Musel se o Lenně dozvědět všechno! Musel! Když dostřílela s nadšením, políbila Toma. Poděkovala mu, že si směla zastřílet. Ukojila svoji touhu a Tom doufal, že ji touha nepřepadne i doma. Ještě, že měl trezor. Na střelnici zůstaly, až do oběda a poté co se Tom rozhodl pro tu nejmenší, zaregistroval se do klubu, který střelnice nabízela, a po rozloučení jeli na oběd do jedné moc krásné restaurace. Dlouho si tam povídali. Lenna opravdu nevěděla, kde se v ní některé věci berou, ale jsou prostě silnější jak ona a musí je pustit ven. Ona se zase dozvěděla hodně věcí o Tomovi. O té špatné partě jak se dostal k práci v luxusním casinu, kde pracoval jako jeden z nejdůležitějších lidí ve vedení. Byl to zástupce ředitele a měl také na práci vymýšlení nových show. po obědě se šli projít a nakonec i do toho kina šli. Po cestě domů Lenna zase poslouchala písničky a Tom volal Hansovi. Ten mu řekl, že mu chtěl hned ráno volat, kvůli testům. Lenna je prý úplně v pořádku co se zdraví týče, ale že je něco ohledně jejího DNA testu a že potřebuje s ním mluvit osobně, že se u něj zítra staví. Domluvili si hodinu. Tom zastavil před barákem a oba šli nahoru. Těšil se, že se s Lennou zase pomazlí, ta ale hned po večeři jen sundal tenisky a padal do postele a hned spala. Tom ji tedy svlékl. Ani při tom se neprobrala. Svlékl sebe přikryl oba a usnul hned, jak zavřel oči.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 ilon ilon | Web | 12. srpna 2009 v 11:29 | Reagovat

Tedy já opravdu autorům povídek závidím jejich úžasnou fantazii. Krásné  :-)

2 Billinka Billinka | Web | 12. srpna 2009 v 11:48 | Reagovat

to já taky a zvlášť pak Lenně ta píše vždycky krásný povídky  ;-)  :-)

3 Lenna Lenna | E-mail | Web | 14. srpna 2009 v 21:15 | Reagovat

ilonko tomuhle pribehu delas zahlavi...:D dekuju mic za krasnou kritiku :D ja doufam ze se budou libit i ostatni dily jo a pro radost twincestakum tuhle povidku napisu znova... ale jako TWC povidku :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama